Serwis i Opieka

Umowy serwisowe

Specjalna oferta dla klientów ceniących bezpieczeństwo i wygodę użytkowania sieci, oprogramowanie i sprzętu komputerowego. Umowa zapewnia stałą opiekę serwisową sprzętu, oprogramowania i sieci komputerowej, stałą cenę za usługi serwisowe, gotowość serwisową, szybką realizację napraw, możliwość zapewnienia sprzętu zastępczego na czas naprawy oraz inne dogodne dla Klienta warunki.

Opieka serwisowa nad oprogramowaniem

Oferowane przez nas oprogramowanie jest stale rozbudowywane o dodatkowe funkcje. Aktualizacje dokonywane są również w przypadku zmieniających się przepisów. Dlatego po zakończeniu prac wdrożeniowych zapewniamy Klientowi stałą opiekę serwisową i wsparcie merytoryczne, co pozwala bezpiecznie eksploatować i rozwijać system.

Administracja

Powierzenie nam spraw związanych z administracją siecią komputerową pozwala obniżyć Państwa koszty oraz daje gwarancję wysokiej jakości. Firma zajmuje się administracją serwerami działającymi na platformie Linux oraz Microsoft. Prowadzimy doradztwo w zakresie rozbudowy systemu informatycznego, określając zapotrzebowanie na sprzęt i oprogramowanie.

Archiwizacja danych

Dane komputerowe należy odpowiednio chronić i zabezpieczać. Archiwizacja danych to proces łatwiejszy niż odzyskiwanie danych. Jednym ze sposobów jest wykonywana przez nas archiwizacja oraz sporządzanie kopii bezpieczeństwa kluczowych dla firm informacji. Archiwizacja danych, sporządzanie kopii zapasowych programów oraz baz danych (Backup) to nie tylko wygoda, ale również oszczędność pieniędzy i czasu. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii zapewniamy większe bezpieczeństwo danych Twojej firmy. Możesz już spać spokojnie.

Serwis komputerowy

Sprawny serwis komputerowy to gwarancja sukcesu firmy opartej na technologiach komputerowych. Oferta naszego serwisu obejmuje naprawę, diagnostykę, wymianę uszkodzonych akcesoriów i modernizację jednostek komputerowych oraz sieci. Ponadto naprawiamy i konserwujemy drukarki, oraz monitory. Dokładamy wszelkich starań, by sprzęt przez nas naprawiony był w najwyższej, możliwej formie. Natychmiastowa reakcja, krótkie terminy, możliwość wypożyczenia sprzętu zastępczego na czas naprawy to nasze atuty. Dlatego tak wiele wymagających firm powierzyło nam monitorowanie stanu swojego sprzętu i oprogramowania.